Apie mus

PRO NAGŲ STUDIJA vienas lyderiaujančių rinkos dalyvių, teikiančių aukščiausios kokybės priemones ir medžiagas grožio specialistams. Prekininio ženklo “Pro nagų studija” įkūrėja turinti 17 metų patirtį grožio srityje Judita Aleknavičienė įkūrė tiek fizinę tiek internetinę parduotuvę, kurioje yra atrinkti kokybiškiausi ,profesionalūs produktai grožio, manikiūro meistrams ir klientams, kurie vertina profesionalią ,kokybišką kosmetiką. Mes suprantame, kaip svarbu turėti tinkamus įrankius jūsų įgūdžiams tobulinti ir išskirtinėms grožio paslaugoms teikti.

Mūsų misija: Tiekti grožio specialistams labiausiai vertinamų prekės ženklų visame pasaulyje darbo priemones, medžiagas ir produktus. Esame pasiryžę tiekti konkurencingus produktus, atitinkančius aukščiausius kokybės, funkcionalumo ir saugumo standartus. Mūsų vizija yra būti grožio specialistų, ieškančių patikimų ir aukščiausios kokybės darbo priemonių, skirtų savo darbui, tiekimo lyderiais.

Kodėl verta rinktis PRO NAGŲ STUDIJA?

*Kokybės užtikrinimas. Mums rūpi tiekiamų priemonių kokybė, todėl kiekvienas mūsų siūlomas produktas yra kruopščiai išbandomas siekiant užtikrinti, kad jis atitiktų aukščiausius savo kategorijos standartus. Jūsų gera patirtis ir nepriekaištingi darbo rezultatai yra mūsų prioritetas.

*Atrinkti produktai. Mūsų komanda kruopščiai atrenka kiekvieną produktą, kad būtų užtikrintas platus ir įvairus prekių asortimentas. Nuo pažangių prietaisų iki būtiniausių darbo reikmenų – turime viską, ko jums reikia norint tobulėti savo srityje.

*Grožio rinkos naujienos. Naudodamiesi mūsų novatoriškų grožio priemonių asortimentu visada pirmieji turėsite galimybę išbandyti naujienas. Mes nuolat sekame naujausias tendencijas, dalyvaujame tarptautinėse grožio meistrų parodose, kad galėtumėme tiekti jums tai kas nauja ir unikalu.

*Į klientą orientuotas požiūris. Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė. Esame įsipareigoję teikti išskirtinį klientų aptarnavimą, o mūsų komanda yra pasiruošusi padėti jums pasirinkti tinkamiausius produktus pagal jūsų poreikius. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas, todėl stengiamės viršyti jūsų lūkesčius.

Nesvarbu, ar esate patyręs profesionalas, ar tik pradedate savo karjerą grožio srityje, kviečiame susipažinti su mūsų tiekiamais produktais ir pajusti skirtumą, kurį gali padaryti aukščiausios kokybės grožio priemonės.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top